True Rose (Średni słoik) Expand

Under the Palms (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSUTP

Nowy

Średni słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: trawa morska, liście palmowe, kokos.

Więcej szczegółów

O zapachu

Lato pod palmami nawet w środku zimy? Dlaczego nie! Wypełniający wnętrze średniego słoika Yankee Candle wosk Under the Palms to urzekająca mieszanka zapachów wyspiarskich kokosów, palmowych liści i morskiej trawy, która zapewnia wspaniały relaks i natychmiast przywołuje ciepłe wspomnienia. Kompozycja Under the Palms przypomina aromat tropikalnej wyspy. Nie jest bardzo intensywna, zatem usatysfakcjonuje miłośników subtelniejszych wrażeń. Wyjątkowo „gładki” zapach kokosa w połączeniu z delikatnymi akcentami świeżych, zielonych liści egzotycznej palmy i cudownie dyskretnego echa wilgotnej trawy to prawdziwe lato zaklęte w dekoracyjnym słoiku – lato na skinienie ręki. Dzięki idealnie wyważonym proporcjom nut aromatycznych uwalnianych z malowniczego wosku nasyconego całkowicie naturalnymi olejkami zapachowymi, średni słoik Under the Palms nie tylko zamienia nawet największą niepogodę w radosny, słoneczny dzień – ta kompozycja to po prostu beztroski wypoczynek na wygodnym hamaku, kojąco kołyszącym się na delikatnym, tropikalnym wietrze, hen w palmowym gaju.

Obejrzyj wideo

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »