Vanilla Satin (Średni słoik) Expand

White Gardenia (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSWG

Nowy

Średni słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: gardenia.

Więcej szczegółów

O zapachu

Średni słoik White Gardenia wypełni otoczenie urzekającym zapachem rozkwitających białych kwiatów. Ta kompozycja jest jak magiczny ogród pełen gardenii muskanych promieniami słońca. Charakter świecy White Gardenia jest dokładnie taki sam, jak usposobienie pąków, które nadają jej czarującego aromatu: szlachetny, królewski, intensywny, a jednocześnie tajemniczy, świeży i nieco egzotyczny. Jest też słoneczny, niczym słoneczna Kalifornia, której południe charakteryzuje się niemal idealnymi warunkami dla hodowli tych wyjątkowych roślin. Zapach White Gardenia Yankee Candle szybko wypełnia nawet duże pomieszczenia i utrzymuje się w nich bardzo długo. Ilość wosku w średnim słoiku wystarczy na to, by rozkoszować się klasycznie pięknym, a zarazem uwodząco romantycznym aromatem nawet przez 90 godzin. Choć trzeba przyznać, że w sprzyjających warunkach zapach może utrzymać się w otoczeniu jeszcze długo po tym, jak świeca wypali się do końca…

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska To nic innego jak zapach białego kwiatu gardenii. Zapach jest typowo kwiatowy, ale jeżeli mieliście styczność z tą rośliną to wiecie, że zapach jest piękny. Aromat idealny na dzień, do pokoju w którym przebywacie, do salonu, kuchni. Zapach jest bardzo spokojny i delikatny, nie dusi i przenosi nas do pięknego, kwitnącego ogrodu. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Agata Duziak White Gardenia to wosk, którego zapach nie jest wzbogacany innymi aromatami, poza jednym - kwiecistym. Mój nos nie bardzo go polubił, bo jak już wspominałam - nie odnajduję się wśród nut kwiatowych. Nie jest to jednak zapach, którego porównałabym z tradycyjnymi, znanymi. Ma w sobie coś tajemniczego, nowego. Coś, co na pewno spodoba się wielu osobom. Jest słodki, intensywny i na szczęście - odpowiednio wyważony. // Agata Duziak (fragranceofbeauty.blogspot.com)

Natalia Wesołek White Gardenia to piękny zapach kwiatowy. Jest to aromat słodki i intensywny, ale nie duszący. Wosk ma subtelny aromat, który otula zmysły. Bardzo lubię palić ten produkt, ponieważ jest bardzo kobiecy i świeży, a jednocześnie delikatny. Zapach przenosi nas do ogrodu pełnego kwiatów. // Natalia Wesołek (kanapowicz.blogspot.com)

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »