White Gardenia (Średni słoik) Expand

Waikiki Melon (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSWM

Nowy

Średni słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: soczyste melony, pomarańcza.

Więcej szczegółów

O zapachu

Waikiki Melon to jeden z bardziej nietypowych zapachów w katalogu Yankee Candle. Inspirowany słynną plaża Waikiki, przywodzi na myśl słoneczne wakacje w tropikach. Za niezapomniane wrażenia odpowiada tu wyjątkowo owocowa kombinacja egzotycznych owoców. Waikiki to najbardziej znana hawajska plaża, a przy tym – jedna z najbardziej luksusowych. Otoczona licznymi hotelami stanowi nie tylko cudowne miejsce letniego wypoczynku, ale i główne centrum turystyczne Hawajów. Jest też idealna do uprawiania surfingu. To wszystko można poczuć w słodkim, lecz bardzo orzeźwiającym zapachu Waikiki Melon. Jego kompozycję tworzą nuty dojrzewających w słońcu soczystych melonów rozwijających się owocowo na tle doskonale harmonicznych akordów olejku ze słodkiej pomarańczy. Wakacyjny, słoneczny, tropikalny – słowem: letni. To skojarzenia, jakie nieodparcie przychodzą do głowy, gdy otoczenie wypełnia uwodzący aromat unoszący się wprost z rozgrzanego wosku Waikiki Melon Yankee Candle. Doskonale zbalansowana owocowa mieszanka o delikatnie kwiatowych echach, wypełniona po brzegi promieniami hawajskiego słońca.

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Jest to mieszanka pomarańczy z melonem. Jest owocowy i delikatny (nie jest za bardzo intensywny). Jego aromat (podobnie jak zapach powyższego wosku) od razu przywołuje wakacje i drinki z palemką (dosłownie!). Polecam szczególnie jeżeli komuś tęskno za letnim słońcem. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Patrycja Strzałkowska Tego wosku nawet nie trzeba palić, żeby poczuć jego niesamowicie intensywny zapach. Jest bardzo owocowy i strasznie mi się podoba. Pachnie świeżym, słodkim i soczystym melonem. Od razu robię się głodna i mam ochotę na owoce! // Patrycja Strzałkowska (pasjapiekna.com)

Ania Waikiki Melon pachnie jak mieszkanka egzotycznych owoców i za to go uwielbiam. Niestety moim zdaniem jest dość nietrwały i szybko wietrzeje. // Ania (annaaaanna.blogspot.com)

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »