Black Plum Blossom (Średni słoik) Expand

Margarita Time (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSMT

Nowy

Średni słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: margarita, świeżo wyciśnięta limonka.

Więcej szczegółów

O zapachu

Gwarantuje wyjątkowe orzeźwienie i pobudzenie, które działa zarówno na ciało, jak i na duszę. Pyszny, aromaterapeutyczny i bardzo letni drink sprawnie zaserwowany w formie średniej świecy. Margarita Time to nowa, przygotowana specjalnie na zbliżające się wakacje gratka dla smakoszy wytrawnych, klasycznych drinków. W jasnym, naturalnym wosku mieszają się nuty limonki i aromat przywodzący na myśl gruboziarnistą sól morską. Harmonijnie złożona kompozycja pachnie ja prawdziwa Margarita. W odróżnieniu od wypełnionej procentami imienniczki – wersja od Yankee Candle nie zawiera ani grama alkoholu, ale i tak mocno uderza do głowy i przez długi czas wibruje w powietrzu, wypełniając wnętrze energetyzującą rześkością. Idealna propozycja na letnie wieczory, kiedy po upalnym dniu marzymy o chwili ukojenia i relaksie spędzonym w miłym towarzystwie.

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »