Margarita Time (Średni słoik) Expand

Sweet Apple (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSSWA

Nowy

Średni słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: soczyste jabłko.

Więcej szczegółów

O zapachu

Pyszny, zdrowy, słodki i pozbawiony chemicznych dodatków sok świeżo wydobyty z wnętrza dojrzałych jabłek, a następnie... zamknięty we wnętrzu uroczej świecy. Kto ma ochotę na szklankę jabłkowego orzeźwienia? Zapewne każdy, kto ceni sobie naturalistyczne i (jednocześnie) nieco przekorne, letnie kompozycje. Bo w te wakacje specjaliści od aromaterapii z Yankee Candle zdecydowali się postawić nie na południową egzotykę, ale na sielskie, dobrze znane (acz trochę niedoceniane) klimaty. Efektem ich prac jest kompozycja Sweet Apple – pięknie zaserwowana i bazująca na zapachu rosnących w wiejskim, intymnym sadzie, umytych letnim deszczem, bardzo słodkich i jeszcze bardziej chrupkich jabłuszek. W wosku średniej świecy Sweet Apple odnajdziemy odrobinę cienia, szumu drzew, kilka kropel ciepłej mżawki i cały kosz rumianych owoców, których aromat orzeźwia lepiej niż nawet najbardziej zmrożona oranżada.

Obejrzyj wideo

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(4/5)

Słodkie jabłko od Yankee Candle to zapach mocno owocowy, jeśli chodzi o moc świecy w skali 1 do 5 oceniam ją na 4. Zapach bardzo szybko wypełnia pomieszczenie, idealnie odwzorowuje zapach świeżo przekrojonego, dojrzałego jabłka. 4 gwiazdki zapach otrzymuję za jednoliniową nutę zapachową. Niemniej jednak jeśli lubicie owocowe zapachy - to Sweet Apple jest właśnie dla Was :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »