Honeydew Melon - średni słoik Expand

Honeydew Melon (średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

1305814

Nowy

Średni słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: melon.

Więcej szczegółów

O zapachu

W jasnym, zielonym wosku średniej świecy Yankee Candle znajdziemy wyjątkowo apetyczną, melonową esencję – bardzo realistyczną, napawającą słoneczną energią, kojarzącą się z letnimi, zdrowymi przysmakami. Kompozycja Honeydew Melon pachnie jak właśnie rozkrojony, cudownie świeży i bardzo soczysty owoc. Tyle tylko, że – w odróżnieniu od aromatu melona – nuty wydobywające się z otoczonego ściankami szklanego słoika wosku przez bardzo długi czas tańczą w powietrzu i urzekają praktyczną intensywnością. Dekoracyjna, wykonana z najwyższej jakości materiałów, uzupełniona praktycznym wieczkiem świeca pięknie prezentuje się na stole lub półce i zapewnia bezpieczne palenie.

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Lavender
(1/5)

Z Honeydew Melon miałam do czynienia w formie wosku. Niejednokrotnie już potwierdzała się u mnie reguła, że woski są intensywniejsze niżeli świece, co niezbyt dobrze wróżło tej widocznej powyżej. Już 'na sucho' niewiele czuć, trudno określić czy jest to aromat owocowy, a może roślinny.. Po zapaleniu zapachu nie ma żadnego, z całej 'aromaterapii' pozostaje tylko obraz palącego się w kominku tealighta, a szkoda bo aromat soczystego melona mógłby naprawdę intensywnie działać na zmysły i umilać dni i wieczory.

Mywholefashion
(5/5)

Wspaniały, rześki i bardzo owocowy, właśnie taki jest Honeydew Melon. To zapach świeżo pokrojonego owocu melona - idealny na letnie dni. Rześkość i owocowe szaleństwo gwarantowane :)

Dominika Kosmetyczneszalenstwo.pl
(5/5)

Piękny, świeży, owocowy. Soczyście melonowy zapach

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »