Amber Moon (Średni słoik) Expand

Amber Moon (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSAM

Nowy

Średni słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: bursztyn, paczula, drzewo sandałowe, grejpfrut, pomarańcza, woda kolońska.

Więcej szczegółów

O zapachu

Rozgrzany promieniami słońca bursztyn, paczula i drzewo sandałowe. A do tego – kontrastujący z ciepłem kompozycji, dający przyjemne orzeźwienie aromat nocnej bryzy. Tak właśnie pachnie ciepła, zbliżająca się jesień! Za sprawą Yankee Candle, wrześniowe wieczory staną się okazją do odbycia niepowtarzalnej sesji aromaterapeutycznej – kojącej ciało i dającej wytchnienie duszy. W towarzystwie średniego, wypełnionego bursztynowym, w pełni naturalnym woskiem słoja Amber Moon poczujemy się odprężeni, zrelaksowani i błogo spokojny. Zamknięty w świecy, idealnie skomponowany, złożony i bardzo trwały zapach zaskoczy intensywnością i pomoże w bezbolesny sposób pożegnać się z wakacjami. Amber Moon to wierny towarzysz jesiennych wieczorów i aromatyczny poprawiacz nastroju, który pomaga zapomnieć o problemach, wypełnia wnętrze bursztynowym ciepłem i udowadnia, że wrzesień to nie tylko koniec lata, ale i początek festiwalu zapachowych inspiracji.

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Obejrzyj wideo

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Anna Rachuta
(5/5)

Piękny męski zapach, który zaraz po odpaleniu wyczuwalny jest w całym domu. Idealny dobór nut zapachowych.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »