Ginger Dusk (Średni słoik) Expand

Ginger Dusk (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSGD

Nowy

Średni słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: cytrusy, imbir.

Więcej szczegółów

O zapachu

W lecie – daje chwilę wytchnienia od męczących upałów, a kiedy nadejdzie jesień – działa jak aktywator przywołujący wspomnienie gorących, nie tak dawnych jeszcze wakacji. Łączy w sobie dwa, pozornie tylko odległe (przynajmniej geograficznie) pierwiastki zapachowe, czyli egzotyczne, tropikalne cytrusy i aromat indyjskiego, zdecydowanego imbiru, Oba te składniki tańczą w jasnym, kremowym wosku średniej świecy od Yankee Candle, która – już w chwilę po zapalenia knota – odkrywa przed nami wnętrze i uwodzi pełnią aromaterapeutycznej mocy. Zapach kompozycji Ginger Dusk jest mocny, intensywny, wyczuwalny przez długi czas. Ta wyjątkowa kompozycja dedykowana jest miłośnikom niecodziennych zestawień, którzy zdecydowanymi, owocowo-przyprawowymi zapachami chcieliby otaczać się zawsze, niezależnie od pogody czy pory roku.

Obejrzyj wideo

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »