Wild Fig (Średni słoik) Expand

Wild Fig (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSWF

Nowy

Średni słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: figa.

Więcej szczegółów

O zapachu

Przepyszna, bardzo owocowa i zdrowa przekąska dla aromatycznych łasuchów. Cudownie rzeczywisty zapach dzikich fig zamknięty w pięknym, ciemnofioletowym wosku średniej świecy od Yankee Candle. Próżno jest tu szukać sztucznych nut czy akordów przywodzących na myśl palące się mozolnie kadzidełko. Zapachowi magicy – zamiast szukać sztucznych substytutów i podpierać się ulepszaczami – postawili na naturę i dokonali tego, co nie udało się starożytnym Grekom czy antycznym mieszkańcom państwa nad Nilem. Figi w tym wydaniu są bardzo rzeczywiste, słodkie, ale nie mdłe. Zapach niezapalonej jeszcze świecy zaskakuje wyjątkową intensywnością i sprawnie przywołuje wakacyjne wspomnienia. A kiedy podpalimy knot i pozwolimy, aby wosk zaczął się delikatnie wytapiać – owocowe nuty jeszcze bardziej zyskają na mocy i otulą wnętrze domu niezwykle przyjaznym, ciepłym, nieco karmelkowym aromatem słodkich, południowych fig.

Obejrzyj wideo

Czym są średnie słoje z serii Classic?

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności duże klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilkunastu godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Średnica10,7 cm
Wysokość13,5 cm
Pojemność411 g
Wydajność zapachu65 - 90 godzin
TypŚredni słój

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Zakątek Rudej
(3/5)

Wild Fig to zapach, który niestety mnie nie porwał. Chociaż moc jest zacna - połączenie słodkiego zapachu owoców z czymś cierpkim sprawiło, że nie lubię do niego wracać.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »