Beach Fire (Średni słoik) Expand

Beach Fire (Średni słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSSSHBF

Nowy

Średni słój Yankee Candle z serii Simply Home. Wyczuwalne aromaty: nuty drewna cedrowego i balsamicznego.

Więcej szczegółów

O zapachu

Klimat i zapach wieczoru spędzanego na rajskiej plaży zamknięty w średnim słoju od Yankee Candle! Aromatyczne kłody drewna cedrowego i balsamicznego przegrywają nierówną walkę z ciepłem płomienia i poddają się sile romantycznego ogniska. Lekko przydymiona, bardzo intensywna i wielowątkowa kompozycja to aromatyczny zapis najpiękniejszych, wakacyjnych wspomnień. Już w kilka chwil po zapaleniu knota świecy – wnętrze domu wypełnia się znajomymi i aktywującymi miłe wspomnienia nutami, kanapa staje się ciepłym piaskiem, a ściany – zamieniają w falujące rytmiczne, ciemne fale oceanu. Pobudzająca wyobraźnię uczta dla zmysłów i wyjątkowe odświeżenie, którym możemy się cieszyć nawet przez 75 godzin palenia.

Czym są średnie słoje z serii Simply Home?

Wyjątkowe aromaty zamknięte w nienachalnie designerskim słoju, który swoją przyjemną, ale dość oszczędną formą w żaden sposób nie zapowiada mocy czekających na nas doznań.

Wykonane z najwyższej jakości wosku, nasycone jedynie naturalnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i wyjątkowo intensywnymi olejkami. Kuszą cudownymi kompozycjami i przykuwają wzrok tęczą kolorów. Średnie słoje z serii Simply Home to propozycje idealne dla miłośników aromaterapii, którzy pragną bez przerwy otaczać się oryginalnymi nutami i którzy nie potrzebują specjalnych wymówek do tego, aby relaksujące, okazjonalne sesje aromaterapeutyczne przemianować na cudownie codzienną rutynę.

Średnia świeca Simply Home pali się od 55 do 75 godzin, uwalniając stały, intensywny aromat. Dostępne kompozycje to zestawienia nietuzinkowe, stworzone specjalnie dla tej linii. Nuty świetnie odświeżają, wprowadzają w dobry nastrój i tonizują. Wygląd słoików oparty jest na nowoczesnych trendach i zaskakuje zaklętą w prostej formie urodą. Dołączone wieczko gwarantuje, że wosk przez długi czas zachowa zapachową świeżość, a słoik – po wypaleniu świecy – sprawdzi się jako praktyczny pojemnik na drobiazgi.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak przy średnich i przede wszystkim dużych słojach zwykłe zapałki są zbyt krótkie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

SeriaSimply Home
Wysokość14 cm
Pojemność340 g
Wydajność zapachu55 - 75 godzin
TypŚredni słój

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »