Apple Chutney (świeczka) Expand

Apple Chutney (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_AppleChutney_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu pieczonego jabłka udekorowanego gożdzikami, cukrem trzcinowym oraz cynamonem.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Apple Chutney?

Wyjątkowa świeczka zapachowa stworzona z myślą o najpiękniejszych świętach - Bożym Narodzeniu. Zapach pysznego, pieczonego jabłka doskonale współgra z wyjątkowym aromatem goździków, cukru trzcinowego i cynamonu. Przywraca wspomnienia najpiękniejszych chwil naszego życia, gdzie w rodzinnej ciepłej atmosferze zasiadaliśmy do wigilijnego stołu i czekaliśmy na pojawienie się pierwszej gwiazdki. Cóż więcej potrzeba do szczęścia?

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Miscellaneous-em
(5/5)

Zapach jest intesywny, ale bez problemu można palić go w małych pomieszczeniach ponieważ nie jest mdły. Dla mnie jest to zapach, któóry unosi się w kuchni gdy pieczemy jabłka z cukrem i cynamonem. Słodki lecz nie mdły. Zapach idealnie nadaje się na święta :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »