Apple Cider Donut (świeczka) Expand

Apple Cider Donut (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_AtkinsCider_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu jabłkowego pączka Atkinsa pachnącego słodkim cukrem, cynamonem oraz jabłkami.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Apple Cider Donut?

Cukier, cynamon i słodziutkie jabłka, to wyjątkowa, deserowa kompozycja zapachowa, która może zagościć w Twoim domu. Naturalny pączkowy aromat zachwyci każdego gościa. Trwały i oryginalny zapach stanowi kwintesencję świąt spędzanych w gronie najbliższych. Przenosi nasz umysł w lata dzieciństwa, w których jabłkowo-cynamonowy aromat zapowiadał nadejście Świętego Mikołaja. Ciepły, słodki, lekko korzenny, obok którego trudno przejść obojętnie. Prawdziwy, rodzinny zapach.

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »