Bakers Vanilla (świeczka) Expand

Bakers Vanilla (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_BakersVanilla_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu jabłkowego pączka Atkinsa pachnącego słodkim cukrem, cynamonem oraz jabłkami.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Bakers Vanilla?

Z czym kojarzy Ci się aromat naturalnej wanilii? Z latami młodości, kiedy urywałaś się na wagary z pierwszym chłopakiem, a w jego samochodzie pachniało wanilią? Czy może z pysznym, niedzielnym ciastem Twojej mamy? Bez względu na to, jak dobre wspomnienia masz z tą nutą zapachową, to gdy rozpalisz Coloured Daylight - Bakers Vanilla, Twój zmysł węchu oszalenie. Tak naturalnej, tak delikatnej i tak słodkiej wanilii jeszcze nigdy nie czułaś. Teraz możesz ją czuć w każdej chwili, w swoim domu.

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »