Balsam Fir (świeczka) Expand

Balsam Fir (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_BalsamFirNew_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o delikatnym jodłowym zapachu.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Balsam Fir?

Delikatny, orzeźwiający i relaksujący zapach naturalnej choinki przyniesionej z lasu, wprost do Twojego domu. Tradycyjny zapach jodły otacza Twoje ciało cudowną magią świąt. Przywołuje wspomnienia, daje poczucie odprężenia i wewnętrznej harmonii. Aromat, który jest niezastąpiony w dzisiejszym zabieganym świecie. Pomaga zatrzymać się na chwilę, by docenić to, co w naszym życiu najważniejsze. Rodzina, przyjaźń, bezpieczeństwo, dom.

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »