Beachside (świeczka) Expand

Beachside (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_Beachside_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o aromacie masła kakaowego, słonej bryzy morskiej i powiewu morskiego powietrza.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Beachside?

Wakacyjny Daylight o zapachu plaży, słońca i morza. Lekki, odświeżający i kojący zmysły. Delikatny aromat masła kakaowego, słonej bryzy i zapachu naturalnej wody - taki powinno pachnieć każde wolne popołudnie. Jak chciałbyś je spędzić? Czy chcesz poczuć smak skwierczących świeżo smażonych ryb, czy wolisz skosztować słodkich kręconych lodów? A może tęsknisz za palmami lub podwodnym zwiedzaniem raf koralowych? Bez względu na to, z czym kojarzą Ci się wakacje, wystarczy że rozpalisz świecę, a jej zapach zabierze Cię tam gdzie chcesz. Czy weźmiesz jedną dla siebie?

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Katarzyna K
(5/5)

Piękny, wakacyjny zapach, który koi zmysły i pozwala odpocząć w domowym zaciszu. Dzięki tej świeczce myślami mogłam znowu powrócić na chorwacką plażę... :)

Maleńka bloguje
(3/5)

Gdybym przymknęła oczy podczas palenia tego zapachu zapewne słyszałabym piszczące dzieciaki budujące zamki z piasku, szum morza i hasło 'Orzeszki w karmelu, gotowana kukurydza..'. Wyczuwalny byłby dla mnie zapach kosmetyków do opalania Ziaja - tych szczycących się bogactwem masła kakaowego oraz jodowe powietrze.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »