Black Sands (świeczka) Expand

Black Sands (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_BlackSands_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu słodkiego kokosa, orientalnych przypraw i ciepłego bursztynu.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Jak pachnie świeczka Black Sands?

Egzotyczna, tajemnicza podróż do miejsca, w którym możesz wylegiwać się na czarnym piasku i słucha szumu morskich fal. Czy chcesz się tam wybrać? Odpal świecę o zapachu Black Sands i sprawdź, jak można się poczuć pośród słodkiego kokosowego aromatu, orzeźwiających ziół i nadmorskiego bursztynu. Wybierz się w zagraniczną, luksusową podróż, nie wstając z kanapy. Niech egzotyczna kompozycja zapachowa przyniesie Ci zasłużony relaks i odprężenie.

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »