Blue Spruce (świeczka) Expand

Blue Spruce (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_BlueSpruce_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu świerku.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Blue Spruce?

Czy wiesz jak pachnie Blue Spruce? Wyjątkowo... Jest to dostojny aromat naturalnego świerku o niebieskich igłach. Rozluźnia, uspokaja i łagodzi stres. Jest oryginalny i zachwycający. Wyjątkowo długo utrzymuje się w pomieszczeniu. Szybko odświeża mieszkanie i ułatwia zasypianie wszystkim domownikom, szczególnie dzieciom. Wystarczy zaledwie na moment zapalić Coloured Daylight - Blue Spruce, by stworzyć w swoim domu klimat prawdziwego, naturalnego lasu.

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Monika B
(5/5)

Blue spruce - niebieski świerk to nic innego jak zapach świerkowego, zmrożonego drzewka, które właśnie zostało przyniesione do domu. Obrazek, który widzimy na opakowaniu i to co czujemy od razu po otwarciu go może kojarzyć się wyłącznie ze Świętami Bożego Narodzenia. Polecam jako odświeżacz gdy nie mamy żywej choinki a chcemy zrobić w domu odpowiedni klimat. Pachnie dość wyraźnie ale nie nachalnie.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »