Christmas Stroll (świeczka) Expand

Christmas Stroll (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_ChristmasStroll_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o aromacie świeżo ściętych gałązek sosny oraz kubka ciepłego jabłecznika.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Christmas Stroll?

Świąteczny spacer jest dla wielu z nas rodzinną tradycją. Na pewno doskonale pamiętasz jego zapach, który udało się nam zatrzymać w tej świecy. Las, żywica, sosna, rześki poranek i jabłecznik - tak najprościej można go opisać. Spacer po delikatnym i skrzypiącym pod butami śniegu, widok gałęzi uginających się od ciężaru lodu i gdzieniegdzie wystające kawałki zieleni, które przykrył biały, zimowy puch. Cudowny, świąteczny klimat przypominający o rodzinnych spacerach po ośnieżonym, pobliskim lesie.

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »