Citrus and Sage (świeczka) Expand

Citrus and Sage (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_CitrusSage_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle łączący w sobie aromat suszonej szałwii, odrobiny soku z cytryny i pikatnych ziół.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Citrus and Sage?

Chcesz wprowadzić do swojego domu oczyszczającą atmosferę? Jeżeli tak, to wypróbuj nowoczesną kompozycję zapachową składającą się z naturalnej cytryny, szałwii i ziół. Naturalny aromat szałwii szybko ukoi Twoje zmysły, a w pomieszczeniu zapanuje ziołowa świeżość. Naturalna cytryna doda domownikom energii i pozwoli Wam cieszyć się sobą w każdej chwili. Nowoczesne połączenie zapachowe wprowadzi do Twojego domu ciekawy, nowoczesny aromat.

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »