Cortland Apple (świeczka) Expand

Cortland Apple (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_CortlandApple_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu jabłek Cortland.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Cortland Apple?

Jesienny aromat, który jest doskonałym połączeniem kwaśnego i słodkiego zapachu, może już dzisiaj zagościć w Twoim wnętrzu. To wyjątkowy aromat drogocennej odmiany jabłek - Cortland. Pachnie niczym owocowy ogród, bogaty w słodko-kwaśne owoce. Delikatnie uwalniający się soczysty aromat, słodki, ale równocześnie lekko orzeźwiający, pobudzi Twoje ciało do działania. Kompozycja idealna na jesienne wieczory i wiosenne poranki na przydomowym tarasie.

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika http://kosmetyczneszalenstwo.blogspot.com/
(5/5)

Idealnie odwzorowany zapach dojrzałych czerwono-żółtych jabłek z błyszczącą skórką.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »