Covered Bridge (świeczka) Expand

Covered Bridge (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_CoveredBridge_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu kwiatów z aromatami jesiennego, leśnego powietrza.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Jak pachnie świeczka Covered Bridge?

Świeżo ścięte, pachnące i delikatne róże, precyzyjnie ułożone w wazonie leżącym na stole na tarasie. Otaczający dom niewielki, naturalny las, z którego każdego ranka można poczuć wyraźną woń leśnego powietrza. Wyjątkowo skomponowany, kwiatowo-leśny aromat zamknęliśmy w naszej nowej świecy, abyś mógł osobiście poczuć klimat panujący w pięknej Nowej Anglii.

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Cathy
(5/5)

Covered Bridge to według mnie aromat męskich perfum. Wyczuwam kompozycję drewna i kwiatów, która tworzy niezwykle interesujący duet - świeży, a jednocześnie ciepły. Covered Bridge to mój faworyt wśród jesiennych zapachów Kringle Candle.

Chelsea Lena
(5/5)

Covered Bridge to rześki jesienny zapach, który przypomina nieco męskie perfumy z dozą kwiatowej słodyczy.

Katarzyna K
(5/5)

Piękny, jesienny zapach, który ociepla mieszkanie. Pierwsze skojarzenie- męskie perfumy. Jednak po chwili czuć nuty drzewne połączone z chłodnym, leśnym powietrzem. Dla mnie number One :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »