French Lavender (świeczka) Expand

French Lavender (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_FrenchLavender_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu francuskiej lawendy.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka French Lavender?

Francuski, prawdziwy zapach lawendy zamknięty w aromatycznej świecy. Powstał z myślą o letnich zapracowanych porankach, które wolelibyśmy spędzić na łące w Prowansji, a także o zimowych wieczorach, podczas których pragniemy się zrelaksować. Oryginalny aromat stworzony z wonnych ziół lawendowych, które są po prostu piękne, pastelowe i delikatne. Aromat stanowiący najlepsze źródło ukojenia i równowagi. Idealny na zakończenie męczącego tygodnia i rozpoczęcie przyjemnego weekendu.

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »