Fresh Lilac (świeczka) Expand

Fresh Lilac (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_FreshLilac_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu świeżego bzu.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Fresh Lilac?

Wiosna, wiosna! Wszędzie rozkwitająca, piękna wiosna, a wraz z nią unoszący się w powietrzu zapach świeżego bzu. Niestety, ta wyjątkowa roślina kwitnie zaledwie miesiąc, dlatego postanowiliśmy zachować jej cudowny zapach w Coloured Daylight - Fresh Lilac. Jedyny zapach, który kojarzy nam się jednoznacznie - z wiosennym przebudzeniem świata do życia. Przenieś się do obsypanego kwiatami ogrodu, każdego dowolnego dnia - nie tylko w maju.

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika Kaleta
(5/5)

Cudny i mocny zapach czystego bzu. Niczym ogromny bukiet w pokoju lub kwitnące drzewo w ogrodzie.BOSKI!

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »