Hibiscus (świeczka) Expand

Hibiscus (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_Hibiscus_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu kwiatu hibiskusa.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Hibiscus?

Subtelny, kwiatowy aromat, który ociepli każde wnętrze, bez względu na panującą obecnie porę roku. Delikatny i elegancki. Doskonały do każdego domu. Przywodzi na myśl wspomnienia o ciepłych, wiosennych dniach i beztrosko spędzonych chwilach na łonie natury, pośród delikatnych czerwonych kwiatów Hibiskusa. Skusisz się?

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Anita
(5/5)

Jest to zapach bardzo kwiatowy. Jak na kwiat woń jest delikatna i przyjemna, nie "smrodzi" nam w pokoju. Odpalając świeczkę mamy wrażenie jak byśmy się znaleźli na łące osianej kwiatami. Zapach utrzymuje się długo i roznosi powoli po innych pomieszczeniach.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »