Lemon Rind (świeczka) Expand

Lemon Rind (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_LemonRind_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu skórki cytrynowej.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Lemon Rind?

Nieskazitelna świeżość, która pozwoli Ci zaczerpnąć głęboki, orzeźwiający oddech. Naturalny aromat skórki cytrynowej wprawi Cię w dobry nastrój i zmobilizuje Twoje ciało do działania. Wakacyjny, słoneczny zapach dojrzewającej na słońcu cytryny doda lekkości każdemu wnętrzu. Unikalny, organiczny aromat pozyskiwany ze słonecznych cytryn. Lekko tropikalna, wyjątkowo przejrzysta woń, która na długo odświeży pomieszczenie.

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Karolina G.
(4/5)

Po otwarciu opakowania urzekł mnie naprawdę wspaniały, soczysty zapach świeżo zerwanej, skąpanej w słońcu, aromatycznej cytryny . Po rozpaleniu jakoś nie mogłam tego wszystkiego wyczuć. Świeczkę kroję i palę jak wosk, wtedy zapach jest o bardziej intensywny, a ja wtedy mogę czerpać większą przyjemność :).

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »