Light House (świeczka) Expand

Light House (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_LightHouse_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle przeniesie Cię nad brzeg oceanu, gdzie poczujesz aromat słonego, świeżego powietrza.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Light House?

Ponadczasowy aromat wakacji spędzonych nad brzegiem oceanu. Doskonały zapach na lato, kiedy masz chęć wniesienia do swojego wnętrza chociaż odrobiny morskiej świeżości. Idealny dla osób ceniących orzeźwiające i naturalne zapachy. Przypomina o wypoczynku, wakacjach i czekającej tuż za rogiem - przygodzie. Nieprzewidywalny i nietuzinkowy, po prostu wyjątkowy.

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Maleńka bloguje
(5/5)

Piękny zapach z kategorii tych męskich. Mi osobiście kojarzy się z latarnią morską w Rozewiu i wybrzeżem. Migające światło od latarni, słona bryza, chłód od morza jako żywiołu i męskie ramiona dające bezpieczeństwo. Dwie sprzeczności - świeży a zarazem otulający zapach, niebezpieczeństwo a zarazem opieka.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »