Lily Of The Valley (świeczka) Expand

Lily Of The Valley (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_LilyOfTheValley_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu konwalii.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Lily Of The Valley?

Czy pamiętasz jak pachną białe kwiaty konwalii? Jeżeli nie, to weź w swą dłoń delikatną świecę, która przeniesie Cię do naturalnych wiejskich ogrodów. Usiądziesz na ławce, popatrzysz w niebo i będziesz mógł bezustannie podziwiać chmury. Poczujesz zapach organicznych kwiatów konwalii, których nie można porównać z niczym innym. Harmonijny, kwiatowy, zaskakująco lekki aromat.

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika http://kosmetyczneszalenstwo.blogspot.com/
(5/5)

śliczny zapach , świeżego bukieciku konwalii. Idealnie wiosenny i kwiatowy

Patrycja Miczek - Pasje rozmarzonej Skrzypaczki
(5/5)

Lily Of The Valley skradł moje serce! Piękny, niesamowity, intensywny zapach konwalii przywołujący na myśl ogród na wsi wiosną! Prosty, kwiatowy, lekki - to lubię!

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »