Maple Sugar (świeczka) Expand

Maple Sugar (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_MapleSugar_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu syropu klonowego.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Maple Sugar?

Delikatny zapach syropu klonowego, lekko miodowy, przyjemny, mocno cukrowy. Rozpalając tę świecę w domu, przypomnisz sobie zapach pieczonego ciasta, oblanego słodkim syropem klonowym i posypanego orzechami. Wyjątkowy aromat słodkości rozgości w całym Twoim domu, a zaproszeni goście nie będą mogli wyjść z podziwu, że czuć tylko świecę, albo aż świecę.

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »