Midnight (świeczka) Expand

Midnight (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_Midnight_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle łącząca w sobie aromaty niebieskiej lawendy, skóry, mchu i ciepłego bursztynu.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Midnight?

Daj się oczarować zapachem nieprzewidywalnej nocy. Niebieska lawenda, mech i ciepły bursztyn przeniosą Twoje serce do nieznanej krainy, w której księżyc mocno świeci na niebie, wrony tajemniczo kraczą, a na skórze czuć przenikliwy, ciepły wiatr. Przystań na chwilę w miejscu, zwróć oczy ku górze i policz gwiazdy. Pozwól, by czas zatrzymał się na moment.

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »