Pineapple Sunset (świeczka) Expand

Pineapple Sunset (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_PineappleSunset

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu soczystego ananasa.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Pineapple Sunset?

Smacznie pachnąca, tropikalna świeca, której główną nutę zapachową stanowi soczysty ananas. Rozpal ją zawsze wtedy, gdy potrzebujesz złapać chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków i masz ochotę teleportować się na tajemniczą, tropikalną wyspę. W ciągu chwili znajdziesz się tam, gdzie codziennie możesz oglądać piękny zachód słońca, gdzie soczyste pomarańcze, ananasy i mandarynki rosną na drzewach, a miękki i puszysty nadmorski piasek towarzyszy Ci każdego dnia.

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.blogspot.com
(3/5)

Bardzo mocny i dość słodki zapach przywodzący na myśl pinacoladę. Ananas w połączeniu z kokosem. Dla mnie zbyt słodko.

Włosowe Inspiracje
(5/5)

Ta świeczka to idealny, soczysty, słodki i mocno już dojrzały ananas. Jest to aromat bardzo naturalny, mocny, tropikalny, typowo owocowy. Jak dla mnie to strzał w dziesiątkę! Ten wosk świetnie nadaje się na odpalenie podczas letnich, ciepłych dni. Zdecydowanie polecam.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »