Pink Grapefruit (świeczka) Expand

Pink Grapefruit (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_PinkGrapefruit_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o słodko-kwaśnym zapachu grejpfruta.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Pink Grapefruit?

Orzeźwiająca moc różowego grejpfruta może zagościć w Twoim domu już na zawsze. Klasyczny, słodko-kwaśny zapach przyniesie Ci sporą dawkę energii, którą będziesz mógł dzielić się z innymi. Jest niczym antidotum na wieczorne zmęczenie lub jak poranna, codzienna porcja naturalnego orzeźwienia. Pozytywny nastrój każdego dnia!

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »