Pumpkin Latte (świeczka) Expand

Pumpkin Latte (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_PumpkinLatte_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o wspaniałym połączeniu aromatycznej dyni, gorącego mleka i słodkiej wanilii.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Pumpkin Latte?

Wanilia, dynia, ciepłe mleko - tak pachnie jesienne, dyniowe latte. Niepowtarzalny słodki aromat, tak delikatny, jak lekko opadające jesienne liście. Ciepły, pełen miłości i poczucia bezpieczeństwa. Mleczny, odżywczy i energetyzujący całe otoczenie. Zapach, który w kilka sekund wypełni całe pomieszczenie atmosferą spokoju i miłości. Aromatyczna, słodka, niebanalna woń jesiennych dni. Doskonały zapach do pracy i domu.

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

minimalistKa
(5/5)

Znacie zapach dyniowej kawy - takiej serwowanej w dobrej kawiarni w jeszcze lepszym towarzystwie dyniowego ciasta? Kringle zamknęło właśnie ten zapach w małym daylightcie. Odrobina dyni w połączeniu ze słodką wanilią a wszystko to dopełnione aromatycznymi korzennymi przyprawami.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »