Pumpkin Patch (świeczka) Expand

Pumpkin Patch (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_PumpkinPatch_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu dyni przeplatającej się z nutami imbiru oraz cukrowymi aromatami.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Pumpkin Patch?

Przytulny, słoneczny aromat dyni i imbiru z przeplatającym się gdzieniegdzie zapachem słodkiego cukru. To wyjątkowe połączenie słodyczy i orzeźwienia. Zapach idealny dla osób, które tęsknią za słonecznymi i rześkimi porankami naszej złotej, polskiej jesieni. Zapach, który przypomina o opadających liściach, delikatnie muskających nasze policzki promieniach słońca, ciepłym wietrze i orzeźwiającym powietrzu. Doskonały dla osób, które kochają naturalne, aromatyczne i lekko słodkie zapachy.

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »