Splash (świeczka) Expand

Splash (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_Splash_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o absolutnie orzeźwiającym zapachu cytrusów.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Splash?

Plusk! Odgłos wpadającej do wody cytryny. Zapowiada nadejście orzeźwiającego napoju. Doskonały, bardzo świeży i radosny aromat domowej wody z cytryną, która każdego lata gościła na Twoim stole. Jedyny, wakacyjny zapach, który w kilka sekund przenosi Cię na rodzinną działkę, na której razem z dziadkiem szukaliście koników polnych i zrywaliście dziko rosnące kwiaty. Wyjątkowy zapach, który sprawi, że odwiedzisz swoich dziadków bez wychodzenia z domu - w marzeniach.

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »