Watercolors (świeczka) Expand

Watercolors (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_Watercolors_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o bogatym połączeniu kwiatowych nut ze słodkimi, owocowymi akcentami, zrównoważonych zapachem drzewa sandałowego i piżma.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeczka Watercolors?

Klasyczna kompozycja zapachowa, która przypomina nam o lecie i beztrosko spędzonych dniach. Kompozycja składająca się z naturalnych kwiatowych aromatów, słodkich owoców rosnących w pełnym słońcu, nuty piżma i drzewa sandałowego. Doskonała dla każdego wnętrza, podkreśla indywidualny charakter domu i mieszkających w nim osób. Idealny, wakacyjny zapach, który delikatnie i radośnie powita Twoich gości.

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Jak pięknie być kobietą
(5/5)

Piękny, delikatny u romantyczny zapach. Trudno określić co tak naprawdę czuć w tym wosku. Nawet sam producent nie jest do końca przekonany. Jest owocowo, kwiatowo, słodko. Jestem zdecydowanie na TAK :)

Dominika kosmetyczneszalenstwo.pl
(5/5)

Czym pachną akwarele? Szczęściem. Zapach niejednoznaczny, słodki, lekki, radosny. Nie typowo owocowy ani kwiatowy, nie bardzo mocny ale wyczuwalny. Po prostu trzeba spróbować!

Włosowe Inspiracje
(4/5)

Zapach Watercolors jest przepiękny, lekki, świeży, kwiatowy, idealny na lato. W paleniu nie jest ani trochę duszący czy męczący. Niestety jest on jednak bardzo słabo wyczuwalny, dlatego daję mu "czwóreczkę". Gdyby nie ten mały szkopuł, to dla mnie byłby zapachem idealnym.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »