Secrets (świeczka) Expand

Secrets (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_Secrets_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o aromatycznym połączeniu cytrusowów, botanicznych roślin oraz egzotycznego drewna.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

W tzw kluczach wyczuwam dość ciężkie nuty zapachowe, zapewne jest to wspomniane przez producenta drzewo egzotyczne, to właśnie jego zapach przeważa w całej kompozycji, po głębszej analizie wyczujemy również delikatne nuty cytrusów. Secrets to typowy killer więc osoby lubiące mocne zapachy nie zawiodą się na nim :)

Katarzyna Pigan
(5/5)

Jak pachnie sekret od Kringle Candle? Na pewno męsko. Czuję w nim cytrusy, które przeplatają się z drzewnymi nutami. Zapach przywodzi na myśl eleganckie biuro a w nim przystojnego mężczyznę w garniturze. Zapach ma genialną moc jednak nie jest przytłaczający i nie boli od niego głowa. Kolejny męski faworyt z Kringle Candle.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »