Secrets (świeczka) Expand

Secrets (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_Secrets_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o aromatycznym połączeniu cytrusowów, botanicznych roślin oraz egzotycznego drewna.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

12,00 zł

brutto

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

W tzw kluczach wyczuwam dość ciężkie nuty zapachowe, zapewne jest to wspomniane przez producenta drzewo egzotyczne, to właśnie jego zapach przeważa w całej kompozycji, po głębszej analizie wyczujemy również delikatne nuty cytrusów. Secrets to typowy killer więc osoby lubiące mocne zapachy nie zawiodą się na nim :)

Katarzyna Pigan
(5/5)

Jak pachnie sekret od Kringle Candle? Na pewno męsko. Czuję w nim cytrusy, które przeplatają się z drzewnymi nutami. Zapach przywodzi na myśl eleganckie biuro a w nim przystojnego mężczyznę w garniturze. Zapach ma genialną moc jednak nie jest przytłaczający i nie boli od niego głowa. Kolejny męski faworyt z Kringle Candle.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »