Autumn Rain (świeczka) Expand

Autumn Rain (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_AutumnRain_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o wyjątkowo świeżym i przyjemnym zapachu kolorowych liści.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Maleńka bloguje
(4/5)

Piękny, świeżo-jesienny zapach. Kojarzy się z jesiennym spacerem po parku, który już szykuje się na zimę. Nieco mroźne powietrze, szelest liści, zapach jesieni. Kasztany, kolorowe liście, żołędzie pod przykrywką z deszczówki.

Miscellaneous-em
(5/5)

Zapach jest świeży i słodki. Kojarzy mi się bardziej z soczystym owocami czyli końcem lata gdy wszytko jest już dojrzałe. Jest on bardzo delikatny i myślę, że sprawdzi się w każdym domu :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »