Christmas (świeczka) Expand

Christmas (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_Christmas_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle wprawia w świąteczny nastrój pachnący dekoracjami na choince, orzeźwiającym aromatem zimowego powietrza i wonią sosny.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Chelsea Lena
(5/5)

Christmas to zapach idealny na święta Bożego Narodzenia, gdyż wypełnia pokój świeżym zapachem sosny, jodły czy świerka. Zapach ma w sobie również słodkie nuty, które kojarzą się z pokrojonymi w plasterki i ususzonymi cytrusami.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »