Cozy Cabin (świeczka) Expand

Cozy Cabin (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_CozyCabin_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu drzewa cedrowego i klonu z delikatną, świeżą nutą chłodnego powietrza.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Anna Tymińska
(5/5)

Idealny zapach ale tylko na jesień zimę. Zapach bardzo mocno pachnie świeżym śniegiem z nutą świerka i trochę wyczuwalny jest zapach deszczu. Czeka na swój czas ;)

Monika B
(5/5)

Obrazek na wieczku idealnie pokazuje to co mamy w środku czyli świeczkę pachnącą zimą, mrozem, drewnianą chatką. Ja najbardziej wyczuwam w nim zapach rozpalonego kominka, świeże drewno klonowe. Jest bardzo intensywny, jeden z moich ulubionych na zimę i w okresie jesiennym kiedy to dopiero oczekujemy na śnieg :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »