Kringle (świeczka) Expand

Kringle (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_Kringle_COL

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu bogatym w cudowne nuty piżma, drzewa cedrowego i goździków

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.pl
(2/5)

Zapach totalnie nie w moim stylu, choć mężowi przypadł do gustu. Dla mnie pachnie jak balsam po goleniu Św. Mikołaja, tak sobie przynajmniej wyobrażam . Jest męsko, za sprawą cedru, goździkowo i dymnie. Do tego jakieś kremowe, balsamowe nuty. Nie mój, totalnie.

Zakątek Rudej
(3/5)

Aromat, który mnie rozczarował zamknięty w bajecznym opakowaniu. Niestety ani trochę nie kojarzy się ze świętami. Czuć męskie nuty- jakby drzewo cedrowe, podbite dymem. Całość wypada średnio, a moc jest na tyle duża, że po kilku minutach od rozpalenia czuć ten zapach w całym pomieszczeniu.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »