Apple Pumpkin (świeczka) Expand

Apple Pumpkin (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_ApplePumpkin

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o cierpkim zapachu soczystegp jabłka, wraz z ciepłą nutą dyni.

Więcej szczegółów

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.blogspot.com
(4/5)

Fajny, jabłkowy zapach, z bliżej nie określonym dodatkiem czegoś co pewnie jest bezzapachową niemal dynią. Delikatne przyprawowe nuty wyczuwalne w tle.

Zakątek Rudej
(3/5)

Jabłkowo-dyniowe rozczarowanie. Moc jak na Kringle bardzo słaba a sam zapach pozostawia wiele do życzenia. Na sucho czuć tylko przyprawy a po rozpaleniu słodkie jabłko, które nie wywołało u mnie większego WOW.

Acne skin
(5/5)

Rzeczywiście po odpaleniu ale także na sucho czuć cierpkie jabłko połączone ze słodką dynią. Zapachy spajają się ze sobą i ciężko je rozdzielić. Tworzą jedną wspólną całość dając przyjemny aromat darów jesieni. Nie wiem, czy ten zapach spodoba się każdemu, ale myślę, że warto chociaż dać mu szansę i przekonać się, czy będzie z tego miłość. Swojej świeczki wypaliłam już jakieś 40%, więc nieźle, biorąc pod uwagę ilość posiadanych świec i wosków.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »