Gilded Apple (świeczka) Expand

Gilded Apple (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_GildedApple

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o wspaniałym aromacie jesiennego jabłka, które jest cierpkie, chrupiące ale jego słodycz przenika nas na wskroś.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie

12,00 zł

brutto

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Katarzyna Pigan
(4/5)

Lubię owocowe zapachy, dlatego skusiłam się na to jabłko okraszone złotem. Etykietę wypełnia przepych i miałam nadzieję, że będzie to elegancki zapach. Wyczuwam w nim słodycz jabłek, ale gdzieś w tle wybijają się ciężkie perfumy, które nie do końca mi odpowiadają. Ten zapach jest bardzo nieoczywisty i ciężko opisać go słowami, to po prostu trzeba poczuć.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »