Touch of Autumn (świeczka) Expand

Touch of Autumn (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_TouchofAutumn

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o zapachu korzennych przypraw w połączeniu z nutą owoców i wanilii. Przywoła wspomnienia obfitych posiłków i czasu spędzonego z najbliższymi.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie

12,00 zł

brutto

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność 52 g
Wydajność zapachu około 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Cathy
(2/5)

Goździki, goździki i jeszcze raz goździki. Myślałam, że Touch Of Autumn będzie słodziakiem przełamanym ostrymi woniami przypraw korzennych, ale okazał się on bardzo jednostajnym zapachem. Wyczuwam w nim tylko aromat goździków. Cierpki i ostry. Niestety nie moje klimaty. Woń goździków lubię, ale nie w nadmiarze.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »