Winter Wonderland (świeczka) Expand

Winter Wonderland (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_WinterWonderland

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle. Wybierz się na uroczy spacer pośród niezwykłego krajobrazu zimowego lasu. Pośród aromatu sosny i świerku zanurzysz się w magicznej krainie czarów.

Więcej szczegółów

produkt dostępny w magazynie

12,00 zł

brutto

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.pl
(4/5)

Bardzo przyjemny, zimowy zapach. Mroźny, choinkowy z bardzo delikatną nutą eukaliptusa w tle.

Zakątek Rudej
(4/5)

Przepiękna, zimowa etykietka i w końcu ładny zimowy zapach! Czuć mróz, choinkę i eukaliptusa. Moc bardzo dobra.

Maleńka bloguje
(5/5)

Jeden z piękniejszych zapachów ośnieżonych iglaków jaki miałam. Realistyczny, mocny zapach, który nie przyprawia o ból głowy. Paląc go czuję się jakbym weszła przez szafę do Narni i zobaczyła widoki ukazane w filmie - ośnieżone świerki, biały puch..

Acne skin
(5/5)

Zasadniczo to zapach bardzo mi się podoba i uważam, że jest to świeczka całoroczna. Nie jest absolutnie ciężka czy mdła, jak to bywa w zapachach na zimne wieczory. Jest to świeży aromat, czegoś co trudno określić. Mi kojarzy się z dziecięcymi zabawami w śniegu, przemarzniętą buzią i rączkami, z zapachem wiatru na ubraniach po powrocie do domu. Świeży, delikatny i kojący. Las i mróz, czyli to, co miałam zawsze zimą.

Katarzyna P
(4/5)

Baśniowa, mrożna zima. JA wyczuwam leśne aromaty.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »