Concord Grape (świeczka) Expand

Concord Grape (świeczka)

Kringle Candle

225_KCD_ConcordGrape

Nowy

Świeczka (Coloured Daylight) marki Kringle Candle o aromatycznym zapachu, soczystych i dojrzałych w słońcu winogron Concord. Słodkie owoce przywołają wspomnienia radosnych wakacji.

Więcej szczegółów

Czym są świeczki Coloured Daylight od Kringle Candle?

Szczypta wyjątkowej przyjemności na co dzień? A może nieco perfumeryjnej ekskluzywności dostępnej za rozsądną cenę? Albo – po prostu – tęcza cudownych zapachów, z których każdy miłośnik naturalnych nut może czerpać pełnymi garściami, bez ograniczeń? Z uroczymi świeczkami Coloured Daylight wszystko jest możliwe!

52 gramy nasączonego naturalnymi aromatami oleju parafinowego, 12 godzin zmysłowej przyjemności, wyjątkowa trwałość i ogromna liczba dostępnych wariantów zapachowych. Wyjątkowe produktu od Kringle Candle to prawdziwa eksplozja aromatycznych wrażeń połączona z ciekawym designem i ciepłem płomienia, którego jasności nie da się porównać z niczym innym.

Pojemność52 g
Wydajność zapachuokoło 12 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.pl
(5/5)

Owocowy, słodki, fajny. Moc średnia. A sam zapach? Toż to ogródkowe ciemne winogrona , takie które rozrastają się na całą ścianę domu. Świeżo zerwane i rozgniecione w dłoniach.

Dominika Kosmetyczneszalenstwo.pl
(5/5)

IDEALNY zapach winogron. Mam z niego poza daylightem także dużą świecę, a to o czymś świadczy :P Zapach ogrodowych, działkowych , pnących winogron. tych ciemnych, tak dojrzałych , że rozpadają się w dłoniach. Ciemne, słodkie i pyszne

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »