Bahama Breeze (Tealight) Expand

Bahama Breeze (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLBB

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach mango, ananasa oraz grejpfruta. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Życie człowieka jest jak pory roku – wiosną rozkwita, rozwija się latem, jesienią przygasa, by zimą walczyć o przetrwanie. To naturalne, że zawsze chcesz samych najpiękniejszych dni, tylko czy to możliwe? Poczuj Bahama Breeze – tealight w którym soczysty ananas i mango płyną na skrzydłach pobudzającego grejpfruta. Poczuj i przenieś się wprost w beztroski świat wiecznych wakacji i nieustającego lata. Od dziś ten słodki aromat będzie Ci towarzyszył zawsze, bo życie jest warte tego, by cieszyć się nim na każdym kroku.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »