Black Cherry (Tealight) Expand

Black Cherry (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLBC

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu czereśni. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Upalne lato w wielkim mieście trudniej jest przetrwać niż całkiem samotny dzień na pustyni. Pod ręką masz jednak zawsze soczyście czerwony tealight Yankee Candle. Black Cherry to zapach właśnie dojrzałych czereśni, świeżo zerwanych z drzewa. Przyłóż ogień do knota i poczuj, jak pięknie jest lato. Black Cherry to obietnica udanych wakacji i prosty sposób na wiejski sad w miejskim domu. Kiedy zanurzysz się w nim bez reszty, w dal odpłyną wszystkie troski i zmartwienia, a następnego dnia nie będziesz o nich nawet pamiętać.

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »