Black Coconut (Tealight) Expand

Black Coconut (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLBCO

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączą w sobie zapach dojrzałego kokosa, nuty cedru oraz aromatu kwitnących kwiatów. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Woda kokosowa czyli sok z wnętrza owocu palmy kokosowej to naturalny „eliksir życia”. I to dosłownie, bowiem nadaje się do uzupełniania ubytków krwi w organizmie! Dlatego Black Coconut – magiczny tealight Yankee Candle – to połączenie kokosa z aromatycznym cedrem i słodkim zapachem egzotycznych kwiatów. Jego zadaniem jest przywracać wszystkich zmęczonych do pełni sił, dodawać energii i oczyszczać umysł. Black Coconut zmienia świat, sprawiając, że staje się lepszy.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »