Beach Flowers (Tealight) Expand

Beach Flowers (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLBF

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączą w sobie zapach lilii, tuberozy oraz hiacyntów. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Gdziekolwiek dziś nie jesteś, na jakim etapie życia – należy Ci się chwila odpoczynku. Tropikalne wyspy wzywają z daleka powiewem morskiej bryzy, niosącej ze sobą słodki aromat egzotycznej tuberozy, któremu delikatny zapach lilii i ledwie uchwytna nuta hiacyntów nadaje tajemniczości. Pozwól się oczarować i wypłyń na wyspy szczęśliwe. Z Beach Flowers marzenia nie mają granic. To przecież Yankee Candle – świece stworzone z miłości.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »