Baby Powder (Tealight) Expand

Baby Powder (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLBP

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu pudru dla niemowląt. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Słodkie wspomnienie dzieciństwa zaklęte w białym wosku Yankee Candle Baby Powder to zapach delikatnego pudru, który przywodzi na myśl czasy największej beztroski. Pozbądź się zmartwień raz na zawsze, przepędź czarne myśli i poczuj się bezpiecznie – subtelny aromat Baby Powder wypełni Twój dom spokojem duszy, radosnym śmiechem i nutą sentymentalnej miłości, od której serce przepełnia szczęście. Poczuj się błogo i stań się znów dzieckiem. Choćby na krótką chwilę.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »